Machové steny

Ponúkame Vám zhotovenie machových stien alebo obrazov na mieru. 

Informáce o produkte: 

Mach je 100% prírodný produkt, ktorý sa používa na skrášlenie interiéru. Jeho výhodou je široký záber použitia. Či už ako machový obraz, na mieru upravený machový panel, prípadne stena. Dokonca ho môžete použiť aj v logu Vašej spoločnosti. 

Pochádza prevažne z južnej Európy, kde sa pestuje. Následne sa konzervuje nahradením vlastnej vlhkosti prijateľným, k životnému prostrediu šetrným a biodegradovateľným ochranným prostriedkom. Ten zaisťuje výdrž tohto biologického materiálu na dlhý čas. Súčasťou konzervačného prostriedku je aj UV ochrana, ktorá spomaľuje proces rozkladu. 

Môžete ho použiť kdekoľvek vo Vašom interiéry, vrátane miest, kde nesvieti žiadne denné svetlo. Najlepšie podmienky pre neho sú relatívna vlhkosť udržiavaná pod 70% a teplota, ktorá neklesne pod 10°C. 

Jediná starostlivosť v obvykle prašnom prostredí je pravidelné odstraňovanie prachu, kde kladieme dôraz na opatrnosť. Pri nevhodnom zaobchádzaní sa môže z neho kúsok uvoľniť. 

Rámy sú špeciálne navrhované podľa Vašich požiadaviek na tvar a veľkosť z hliníka, nehrdzavejúcej ocele, alebo z prírodných mteriálov.